Vannak emberek, akik egy nehéz élethelyzetben hirtelen megjelennek körülöttünk. Nem feltétlenül rosszindulatúan, nem mindig nyílt bántó szándékkal — mégis az ember gyakran azt érzi utánuk:
kifosztották érzelmileg,
„megnézték” mi történt vele,
de valójában nem maradt utána megtartó…